Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Holzoptic" od 2002 roku jest znanym na rynku dostawcą, producentem i eksporterem wyrobów z drewna - galanterii drewnianej , zabawek drewnianych, wyrobów dekoracyjnych i reklamowych z wszystkich gatunków drewna, sklejki i wyrobów drewno pochodnych.

Wyroby przez nas dostarczane są cenione za wysoką jakość wykonania, estetykę oraz oryginalność, dzięki temu firma zdobyła sobie uznanie w kraju oraz za granicą. Wszystkie nasze wyroby są produkowane w Polsce z najwyższej jakości drewna bukowego, olchowego, wiązu, jesionu, klonu ,dębu oraz w szczególności szlachetnych drzew owocowych- czereśni , wiśni śliwy, itd.

Większą część naszej produkcji z powodzeniem od lat sprzedajemy do krajów Unii Europejskiej (Niemcy, Belgii, Francji itd.) Większość wyroby wykonujemy według własnych projektów lub indywidualnych zapotrzebowań zamawiającego.

Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój naszej firmy, oraz poszerzanie grona naszych klientów.

UWAGA: Wszystkie nasze wyroby są przyjazne ekologicznie i wykonane są wyłącznie w Polsce. Przez wielu producentów z wieloletnimi doświadczeniem produkcyjnym jak i tradycjami rodzinnymi w różnych warsztatach z drewna , produkcja odbywa się partiami z dużym udziałem ręcznych operacji, szczególnie przy końcowej obróbce (np. szlifowaniu ręcznym ) - wymiary, kształty oraz kolory poszczególnych wyrobów w niewielkim stopniu mogą odbiegać od opisów, wzorów, przesłanych zdjęć i rysunków.

Warunki Współpracy » pobierz

Lista Produktów 2012 » pobierz


SPRAWDŹ CO MIĘDZY INNYMI OFERUJEMY: